Zespół muzyczny all Jazz / Bosky Band

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak trudno znaleźć w dzisiejszych czasach godne zaufania osoby. Właśnie dlatego pragniemy Państwu przybliżyć profil działalności naszego zespołu muzycznego oraz zaprezentować jego skład, wykazać możliwości i zaprezentować dotychczasowe dokonania.

Nasza dewiza:

Działamy w trosce o pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i kompleksowo, zdejmując z barków organizatorów kwestie związane z oprawą muzyczną.. W celu ustalenia wszystkich szczegółów przeprowadzamy ze zleceniodawcą wstępne konsultacje, dzięki którym gramy w zaplanowanych terminach zgodnie z umową i scenariuszem imprezy.

Zespół:

Nasz zespół muzyczny składa się z absolwentów profilowanych szkół, w tym: Instytutu Jazzu w Katowicach, zaś niektórzy zdobyli wykształcenie klasyczne w Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie. W naszym składzie udziela się:

  • wokalistka jazzowo – popowa Nika Lubowicz. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in.: Złotej Tarki czy Międzynarodowego Spotkania Wokalistów Jazzowych. Zdobyła również wyróżnienie na festiwalu Polskiego Radia piosenki Agnieszki Osieckiej
  • wokalista Piotr Rafałko celujący w repertuarze Franka Sinatry, Sammy’ego Davisa Jr., Michaela Buble, Deana Martina,
  • oraz Kasia Orczyk, Ola Trzaska, Gosia Stępień (finalistka Idola).
  • Instrumentaliści – muzycy z zespołu w kwartecie (skrzypce, fortepian, kontrabas, perkusja) zdobyli tytuł „Nadzieja Warszawy – najlepszy zespół jazzowy” na festiwalu jazzowym w klubie Tygmont w 2006 r.

Doświadczenie:

Początki działalności naszego zespołu muzycznego sięgają kilka lat wstecz, gdy występowaliśmy podczas koncertów w hotelach Bristol, Sheraton, Mariott, Hyatt, Intercontinental. Obecnie nasi muzycy rozwijają swój warsztat, uczestnicząc w spektaklach teatru Roma, (m.in.: „Les Miserables”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”). Doskonalimy swoje umiejętności również podczas licznych, organizowanych z naszym udziałem, koncertów oraz imprez tanecznych. Współpracowaliśmy na takich zasadach z Mercedes-Benz, Noble Bank, Oriflame, Konfederacją Pracodawców Polskich, HBO, GTS Energis, PSE-Operator, Nokią, Ambasadą Kanadyjską, Holmes Place, Orange Ideały 2006, EDBUD, SMC, IMPEL. Swoje usługi świadczyliśmy także dla kancelarii prawniczych (Weil, Gotshal & Manges), firm farmaceutycznych (Servier, Janssen-Cilag, GSK i wielu innych.

W załączeniu udostępniamy Państwu filmy wideo z naszych wystąpień.

Współpracujemy również z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej, akompaniując takim wokalistami jak Łukasz Zagrobelny, Danuta Błażejczyk, Ewa Kuklińska, Lora Szafran i inni.

Działanie:

Priorytetem naszych działań jest zorganizowanie profesjonalnej oprawy muzycznej podczas wszelkiego rodzaju imprez. Występujemy na koncertach, a także podczas bankietów, konferencji oraz małych i dużych imprez tanecznych.

Dzięki wykształceniu muzycznemu i wieloletniemu doświadczeniu członków, możemy wykonać utwory z każdej kategorii muzycznej, jak jazz, swing, pop, rock, covery, blues, rock’n’roll. Przed każdym występem szczegółowo opracowujemy repertuar i program muzyczny, aby był zgodny z charakterem imprezy oraz zamówieniem klienta. Zapisaliśmy w naszym dorobku 6000 tytułów.

W zależności od potrzeb i wymagań klienta oraz rodzaju wystąpienia mamy możliwość dokonywania zmiany składu, od solo, duo, trio, kwartet, kwintet, z wokalistami aż do big bandu czy orkiestry symfonicznej. Największym powodzeniem cieszy się konfiguracja w postaci klasycznego bandu jazzowego – trio i kwartet z wokalami (skrzypce, gitara, fortepian, perkusja, kontrabas). Na imprezę taneczną polecamy skład w formie – wokaliści, skrzypce el., fortepian, gitara el., bas, perkusja. Na eventy o niższym budżecie możemy zaproponować duety: wokal z fortepianem, skrzypce z fortepianem lub fortepian solo (klasyka lub jazz).

Do muzyki na żywo z wokalistami dołączamy też rewiowe pokazy z zespołami tanecznymi.

Komentarze » Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. Adres URL dla TrackBacków. Dodaj komentarz

Copyright ©
Zespół muzyczny all Jazz & Bosky Band
ul. Nieporęcka 4/5, 03-001 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. : 790 013 206 mapa