Składy zespołu muzycznego all Jazz / Bosky Band dopasowane do imprezy i budżetu.

Zespół muzyczny na bankiet najlepiej brzmi w składzie trio lub na kwartet / kwintet. Podczas takich wystąpień prezentujemy najczęściej trio – fortepian, kontrabas, perkusja lub skrzypce el., piano, bas, bądź kwartet – skrzypce/wokal, fortepian, kontrabas, perkusja.

Wieczór wigilijny z kolędą jazzową to niezapominane przeżycie, nastrajające na poły nostalgicznie, na poły radośnie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia – proponujemy autorskie wersje kolęd w jazzowym stylu z wokalistą lub wyłącznie instrumentalne opracowania.

Zespół na imprezę firmową bądź wesele – oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną imprez. Najczęściej wystawiamy w takich sytuacjach kwartet z dwójką wokalistów. Dzięki takiemu zestawieniu muzyka weselna gwarantuje fantastyczną zabawę. Interesujące brzmienie do tańca, zapewniamy dzięki doskonale komponującym się głosom dwójki wokalistów z kwartetem jazzowym. Poza swingiem i jazzem, nasz zespół na wesele włącza do repertuaru muzykę pop i covery. Jesteśmy zespołem oferującym jedyna w swoim rodzaju oprawę muzyczna na wesela – posłuchajcie próbek!

Organizacja imprez dużych – przy organizowaniu dużych imprez tanecznych doskonale brzmi kilkunastoosobowy skład zespołu na przykład zespół muzyczny w składzie Bosky Big Band. Aby uzyskać brzmienie jazzowe big bandu, włączamy do naszego tradycyjnego składu rozbudowaną sekcję dętą: trąbki, puzony i saksofony. Oprawa muzyczna imprez w naszym wykonaniu to gwarancja dobrej zabawy!

KONCERT JAZZOWY – to prawdziwy rarytas dla miłośników tego gatunku muzycznego. Jeśli pragną Państwo posłuchać muzyki z duszą, zachęcamy do zamówienia koncertu jazzowego na swoje przyjęcie. Poczujecie na swojej imprezie nastrój prawdziwego, kameralnego klubu jazzowego.

Komentarze » Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. Adres URL dla TrackBacków. Dodaj komentarz

Copyright ©
Zespół muzyczny all Jazz & Bosky Band
ul. Nieporęcka 4/5, 03-001 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel. : 790 013 206 mapa